PLATBA A ZPŮSOB DORUČENÍ

ZPŮSOB PLATBY

Sjednanou cenu je možné uhradit následujícími způsoby:

  • bezhotovostně bankovním převodem na bankovní účet číslo 2401267952/2010. Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol a částku). Při platbě, prosím, nezapomeňte uvést příslušný variabilní symbol, aby mohla být platba rychle spárována a produkt co nejdříve dodán.
  • bezhotovostně online platební kartou nebo tzv. rychlým online bankovním převodem prostřednictvím platebního portálu. Platební metody jsou napojeny na platební bránu společnosti GOPAY s.r.o., která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet a online bankovních převodů. Čísla platebních karet, kreditních karet a hesla k elektronickému bankovnictví zadáváte pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti GOPAY s.r.o. Tyto údaje se mnou uvedená společnost nesdílí a nemáme k nim přístup.
  • hotově při převzetí produktu – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli.

Kupní cena se hradí v korunách českých. V případě objednávek ze zahraničí se kupní cena hradí v eurech.

ZPŮSOB DORUČENÍ

Při koupi e-knihy bude digitální obsah ve formátu .docx nebo pdf (ebook) dodán po zaplacení kupní ceny na Vámi sdělenou e-mailovou adresu jako příloha e-mailové zprávy nebo zasláním odkazu v podobě adresy webové stránky, na které je obsah možno stáhnout či otevřít.

Při koupi tištěné verze e-knihy a tištěných minivěcí bude zásilka zaslána na Vámi zvolenou adresu doporučeně prostřednictvím České pošty, s.p.

Při koupi online kurzu vám po uhrazení kupní ceny bude vytvořen uživatelský účet na webovém rozhraní a budou vygenerovány a na Vámi sdělenou elektronickou adresu zaslány přístupové údaje k Vašemu uživatelskému účtu (podmínky užívání jsou uvedeny v čl. VI těchto VOP). Po přihlášení s využitím přístupových údajů Vám bude dodán digitální obsah.

DODACÍ LHŮTA

Délka dodací lhůty závisí na zvoleném způsobu platby a na zvoleném produktu.

Je-li platba prováděna běžným bankovním převodem, budou elektronické produkty dodány ihned, jakmile bude platba připsána na náš bankovní účet.

U platby online platební kartou nebo rychlým online převodem budou produkty dodány obratem po provedení platby.

Pokud zakoupíte tištěnou verzi e-knih a minivěcí, bude zásilka odeslána do 2 pracovních dnů po připsání kupní ceny na náš bankovní účet.

Při zakoupení pracovních listů  a kurzu je celý obsah zpřístupněn najednou a přístup umožněn na konkrétní časové období uvedené v popisu produktu a objednávce.

NÁKLADY NA DOPRAVU

S ohledem na charakter produktů vznikají náklady na dopravu pouze u tištěné verze e-knih a minivěcí, a to ve výši poštovného účtovaného Českou poštou, s.p. Konkrétní výše je uvedena na webovém rozhraní a v objednávkovém formuláři. Po dodání produktu si prosím co nejdříve zkontrolujte funkčnost a dostupnost obsahu, u tištěné verze e-knih a minivěcí zkontrolujte, zda není obsah poškozený nebo nejsou zjevné tiskové vady (typu chybějící stránky) a zjistíte-li nedostatky nebo vady, kontaktujte nás prosím, abychom mohli provést nápravu. Další podrobnosti jsou uvedeny v Obchodních podmínkách.